SICACIK

BAŞLANGIÇLAR...

Konveksiyon

Konveksiyon katı yüzey ile hava arasında gerçekleşen ısı transferinin bir çeşididir. Hava içindeki akımlar vasıtası ile ısı transfer edilir. Havanın içindeki veya hava ile sınır yüzey arasındaki sıcaklık farklarından ve bu farkın yoğunluk üzerindeki etkisi ile oluşmaktadır.

Ekonomi

HEATin Elektrikli Konvektör Isıtıcıları içerisinde bulunan alüminyum X-Tipi rezistans sayesinde kullandığı enerjiyi maksimum seviyede ısı enerjisine çevirir. Rezistansın özel yapısı ve alüminyum olması nedeniyle konveksiyonel ısınma en yüksek seviyededir. Bu özelliği ile aile bütçesine çok büyük katkı sağlar.

Sağlıklı Yaşam

HEATin Elektrikli Konvektör Isıtıcıları ortamdaki havayı, havanın içinde bulunan tozları yakmadan konveksiyon yoluyla ısıtır. Bu ısıtma yolu havanın içinde bulunan akar ve toz zerreciklerini havaya yaymadığından astım ve benzeri, hava yolu ile tetiklenebilen hastalıklar için oldukça güvenlidir.

Kolay Montaj

HEATin Konvektör Isıtıcıları, evlerde en soğuk bölge olarak görülen pencere altlarına monte edilmelidir. 220-240 V topraklı prize takılmalıdır.

Ayaklı kullanılabileceği gibi duvara sabitlenerek de kullanılabilmektedir. Sadece üç vida ile montajlanan ayağı ve sırt bölgesine kolayca takılan duvar askı konsolu sayesinde montaj açısından büyük rahatlık sağlamaktadır.

Güvenlik

HEATin Elektrikli Konvektör Isıtıcılarında güveniniz için bütün önlemler alınmıştır. HEATin Elektrikli Konvektör ısıtıcıları Avrupa güvenlik standartlarına uygunluğu gösteren CE belgesini taşır. Güvenli bir şekilde tüm kapalı alanlarda kullanılabilirler.

Üzerinde bulunan termostatı sayesinde istenilen ortam sıcaklığı elde edildiğinde kendisini kapatmakta ve sıcaklığın düşmesi durumunda kendisini devreye almaktadır. HEATin Elektrikli Konvektör Isıtıcıları entegre güvenlik termostatı sayesinde konfor ve güveni bir arada sunar.

Konforlu Isınma

Havayı kurutmaz. 

Tamamen sessiz çalışır. 

Havadaki toz zerreciklerini yakmaz. 

Kötü koku bırakmaz. 

Hızlı ve verimli ısıtır. 

Kolay taşınabilir.

HEATY

İLE TANIŞIN
KENDİNİZE

BENZERSİZ BİR

DENEYİM YAŞATIN

Heatin
NELER
YAPTIK
Haberler
İletişim
Adres : MOSB. 4. Kısım Keçiliköy OSB Mah. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 9 Yunusemre - Manisa/Türkiye
Posta Kodu : 45030
Telefon : (0090) 236 213 13 33
E-Posta : bilgi@in-tech.com.tr